• Al. Wojska Polskiego 63a
    21-400 Łuków

  • +48 506 061 433
    biuro@rotomoulding-partner.pl

Poznaj naszą firmę

O FIRMIE

Spółka Rotomoulding Partner Sp. o. o. powstała w 2016 roku w Łukowie w województwie lubelskim, jako nowy podmiot w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizująca się w wykonywaniu wyrobów z polietylenu w technologii ROTOMOULDINGU – odlewania rotacyjnego.

Działalność realizujemy w oparciu o nowoczesny park maszynowy w skład którego wchodzą m. in. maszyny rotujące sterowane cyfrowo, mieszalniki, suszarki, młyny oraz pulweryzatory, urządzenia pochodzące od najlepszych producentów. Zespół nasz stanowią wykwalifikowani pracownicy, co pozwala zapewnić klientom produkty najwyższej jakości i precyzji wykonania.

Dlaczego my?

JESTEŚMY NAJLEPSZYM WYBOREM

Naszą produkcję realizujemy w oparciu o formy stalowe oraz aluminiowe, wykonujemy produkty zarówno o ściankach cienkich jak i standardowych. Zapewniamy kompleksową obsługę.

W produkcji stosujemy tworzywa sztuczne uznanych marek, a dzięki posiadanej linii technologicznej jesteśmy w stanie wykonywać produkty z tworzyw sztucznych zarówno z granulatu jak i proszku.

Mimo zdobytego doświadczenia, nieustająco, jako członek stowarzyszenia ROTOPOL oraz podmiot współpracujący z Wydziałem Inżynierii Politechniki Warszawskiej pilnie śledzimy i odkrywamy nowości w technologii odlewania rotacyjnego. Pozwala, nam to ciągle pogłębiać wiedzę i umiejętności umożliwiając nam doskonalenie produkcji i realizację nowych ciekawych projektów wykonywanych w technologii Rotomouldingu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Imię i nazwisko
Pola wyboru

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy lub masz pytanie?
Napisz do nas