• al. Wojska Polskiego 63a,
  21-400 Łuków

 • +48 506 061 433
  biuro@rotomoulding-partner.pl

Poznaj naszą firmę

O firmie

Spółka Rotomoulding Partner Sp. o. o. powstała w 2016 roku w Łukowie w województwie lubelskim, jako nowy podmiot w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizująca się w wykonywaniu wyrobów z polietylenu w technologii ROTOMOULDINGU – odlewania rotacyjnego.

Działalność realizujemy w oparciu o nowoczesny park maszynowy w skład którego wchodzą m. in. maszyny rotujące sterowane cyfrowo, mieszalniki, suszarki, młyny oraz pulweryzatory, urządzenia pochodzące od najlepszych producentów. Zespół nasz stanowią wykwalifikowani pracownicy, co pozwala zapewnić klientom produkty najwyższej jakości i precyzji wykonania.

Dlaczego my?

Jesteśmy najlepszym wyborem

 • Naszą produkcję realizujemy w oparciu o formy stalowe oraz aluminiowe, wykonujemy produkty zarówno o ściankach cienkich jak i standardowych. Zapewniamy kompleksową obsługę.

 • W produkcji stosujemy tworzywa sztuczne uznanych marek, a dzięki posiadanej linii technologicznej jesteśmy w stanie wykonywać produkty z tworzyw sztucznych zarówno z granulatu jak i proszku.

 • Mimo zdobytego doświadczenia, nieustająco, jako członek stowarzyszenia ROTOPOL oraz podmiot współpracujący z Wydziałem Inżynierii Politechniki Warszawskiej pilnie śledzimy i odkrywamy nowości w technologii odlewania rotacyjnego. Pozwala, nam to ciągle pogłębiać wiedzę i umiejętności umożliwiając nam doskonalenie produkcji i realizację nowych ciekawych projektów wykonywanych w technologii Rotomouldingu.

Awesome Image


  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).

  Jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy lub masz pytanie?
  Napisz do nas.